Ależ to był dzień! W poniedziałek udało nam się złapać piękną pogodę i dzięki temu mogliśmy zorganizować nasze „Zabawy z dawnych lat”.
Było mnóstwo śmiechu, ruchu i świetnej zabawy Każdy mógł choć na chwilę wrócić do dzieciństwa i przypomnieć sobie stare podwórkowe zabawy, które kiedyś dawały tyle radości.
To spotkanie pokazało nam, że wspólna zabawa nie ma wieku i potrafi pięknie łączyć pokolenia Starsi z uśmiechem wracali do swoich wspomnień, a młodsi mogli poznać zabawy, które kiedyś królowały na podwórkach.